Poznaj zespół lektorów Slavschool!

Nasza kadra to certyfikowani lektorzy i filolodzy – ludzie pełni pasji! Każdy uczeń znajdzie kogoś dla siebie.
Wybór dobrego lektora jest bardzo ważny, aby proces nauki przebiegał skutecznie i przynosił zadowalające efekty.

Zdjęcie lektora Slavschool
Kamil

Jestem założycielem Szkoły Języków Słowiańskich „Slavschool”. Na moich zajęciach naukę języka łączę z innowacyjnym podejściem. Posiadam 5-letnie doświadczenie w nauczaniu języka rosyjskiego i polskiego obcokrajowców.

Ukończyłem Nauczanie języka polskiego jako obcego w Studium Prawa Europejskiego oraz nauczanie języka rosyjskiego jako obcego w Studium nauczycielskim przy Państwowym Uniwersytecie Moskiewskim. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. Podczas pierwszego spotkania prowadzę obszerny wywiad i z zebranych informacji tworzę plan nauczania dla danego ucznia.

Zdjęcie lektora Slavschool
Radosław

Z wykształcenia jestem filologiem. Języki obce są moją pasją i wszystko co dotyczy nauczania wiąże się z moimi zainteresowaniami. Swobodnie posługuję się rosyjskim i angielskim, ale pracując z osobami pochodzącymi ze wschodu, rozumiem ukraiński i białoruski. Moją wiedzę i doświadczenie mogłem wykorzystać, biorąc udział w wielu międzynarodowych projektach, min.: Study Tours to Poland czy Żywa Biblioteka, podczas których miałem okazję sprawdzić się jako tłumacz i przewodnik lub odbywając praktyki w Rosyjskim Domu Kultury. Interesuję się historią i sportem, lubię dobrą książkę, muzykę i kontakt z przyrodą, która według mnie najlepiej pozwala oderwać się i odpocząć od naszej miejskiej codzienności.

Zdjęcie lektora Slavschool
Klara

Jestem absolwentką filologii rosyjskiej. Języka rosyjskiego zaczęłam uczyć się od podstaw na studiach. Oprócz tego znam język angielski i samodzielnie uczę się hiszpańskiego. Uwielbiam podróżować i poznawać nowe kultury. W czasie studiów dwukrotnie uczestniczyłam w wymianie zagranicznej w ramach programu ERASMUS+. Jeden semestr studiowałam w Wilnie, a drugi w Brnie. Postanowiłam wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności, żeby pomóc innym w nauce polskiego. Podczas swoich zajęć staram się pokazać uczniom, że nauka języków obcych może być bardzo przyjemna. Oprócz nauki języków, interesuję się też historią, fotografią i rysowaniem.

Zdjęcie lektora Slavschool
Malwina

Jestem absolwentką filologii rosyjskiej. Językami interesuję się właściwie od zawsze, w ich szlifowaniu pomogły mi liczne wymiany uniwersyteckie, wyjazdy za granicę i spotkania z ludźmi z różnych zakątków świata. Uwielbiam dzielić się ciekawostkami kulturowymi i językowymi z innymi. Moim celem na zajęciach jest pokazanie, że nauka języka nie musi być obowiązkiem, a czymś naturalnym. Oprócz rosyjskiego znam też język angielski, chciałabym nauczyć się koreańskiego. W wolnym czasie zajmuję się rysowaniem i grafiką komputerową. Chętnie gram też w gry komputerowe.

Zdjęcie lektora Slavschool
Ania

Z wykształcenia jestem polonistką, logopedą i nauczycielem języka polskiego jako obcego. Od kilku lat przygotowuję obcokrajowców do certyfikatowych egzaminów na poziomie B1. Mam również uprawnienia egzaminatora. Prowadzę kursy indywidualne i grupowe. Kursy są stacjonarne lub online. Na co dzień współpracuję z Sopocką Szkołą Wyższą i prowadzę zajęcia przygotowujące obcokrajowców do studiowania po polsku. Czas wolny spędzam na wycieczkach rowerowych oraz na łonie natury.

Zdjęcie lektora Slavschool
Dominika

Z wykształcenia jestem filologiem.  Nauczanie języka polskiego cudzoziemców rozpoczęłam w 2009 roku w Waszyngtonie.  W międzyczasie ukończyłam studia podyplomowe na kierunku nauczanie języka polskiego jako obcego oraz drugie na kierunku dyplomacja. Języka polskiego jako obcego uczę nieprzerwanie od 2015 roku. Prywatnie jestem mamą dwóch synów, posiadam dwa koty i psa oraz prowadzę dom tymczasowy dla psów. W wolnych chwilach uwielbiam czytać i podróżować.  Prowadzę również zajęcia z zumby, której jestem instruktorką.

Opinie o "Slavschool"

Sprawdź, co mówią o nas uczniowie